Prodej bytu 1+kk, 36 m2, Hurghada
46 322
Velikost nemovitosti:
36

Rezidenční projekt Al Hambra 1st Avenue je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha, která je nejdelší a zároveň jednou z nejznámějších turistických oblastí v Hurgádě. Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací s mezinárodní kuchyní, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Rezort se buduje na celkové ploše 13,200 m2 zahrnuje rezidenční budovy, velký bazén, zahradu, restaurace, fitness, obchody, butiky, služby, wellness, hypermarket, lékařskou kliniku a parkoviště. V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin denně, recepce, hotelové služby a správa nemovitosti včetně služby pronajímání bytů za jejich majitele. Samozřejmostí jsou výtahy ve všech budovách.

Dokončení třetí fáze projektu, kde se nabízený byt nachází, je plánováno do konce roku 2024, byty se již postupně odevzdávají do užívání majitelům. Při předání bytu do užívání, v tomto případě na podzim 2024, se bude platit jednorázová záloha na údržbu rezortu ve výši 10 % z ceny bytu.

Nabízený byt má započtenou plochu 46 m2 (včetně podílu na společných prostorách, přibl. 20 % ze započtené plochy, tj. skutečná plocha včetně balkonu bude přibližně 36 m2). Byt má dispozici typu 1+kk s balkonem (garsoniéra) a nachází se na 2. patře. Z okna je výhled na bazén ve vnitrobloku.

Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, keramickými podlahami, kompletními elektrickými instalacemi, bez nábytku, kuchyňské linky a klimatizace. S vybavením bytů rádi pomůžeme.

Majitelé bytů budou mít přístup na soukromou pláž vzdálenou 300 m od rezidence určenou pouze pro majitele bytů v rezortech developera. Užívání pláže je umožněno formou klubového členství s ročním předplatným nebo zvýhodněným denním vstupným.

Byty lze financovat buď se slevou "cash" - úhrada celé ceny do měsíce od rezervace - v takovém případě je sleva 5 % ze základní ceny.
Splácení je možné 1 až 3 roky bezúročně (bez slevy za cash) a platí se 25 % ceny při uzavření kupní smlouvy (do měsíce od rezervace) a 15 % při převzetí bytu. Po uzavření smlouvy se začne ihned splácet zbytek kupní ceny rozpočítaný podle zvoleného počtu let splácení.

Inzerovaná cena je po slevě za platbu cash, cena při splácení 1 až 3 roky je 48.760 EUR.

V bytovém projektu je k dispozici i mnoho dalších bytů této i větší velikosti s výhledem na bazén, nebo do vedlejší zástavby/na hory.

Prodejem nemovitosti mé služby nekončí. Svým klientům zajistím právní servis, pomohu se zařizováním bytu, poskytnu praktické informace, pomohu s řešením pronajímání bytu. Na mých stránkách bytyvegypte najdete mnoho odpovědí na často kladené otázky a videa s užitečnými informacemi o koupi nemovitosti a životě v Egyptě. Pomohu Vám případně i s řešením hypotečního úvěru na koupi bytu v Egyptě (s podmínkou zastavení nemovitosti v ČR).

Rates / Prices

Availability Calendar

Přehled

Prodejní cena: 46 322
Velikost nemovitosti: 36
Podlaží: 3
Vlastní ID: NP00549

Map

Facebook komentáře

Comments Facebook Plugin is visible only if you are logged in to Facebook and you have tracking enabled in browser
Recenze

Recenze nebyly nalezeny

Napiš recenzi

Nastavte svůj názor na majitele nabídky od 1 do 5
Nastavte svůj názor na místo v blízkosti seznamu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na vnitřní prostor výpisu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na stav od 1 do 5

Podobné nemovitosti

Al-Bahr al-Ahmar
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 35
Al-Bahr al-Ahmar
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 35

Hypoteční kalkulačka

%
Zpráva
Převzetí vlastnictví / reklamace
PENB
Energetická náročnost
(92-100)A
(81-99)B
(69-80)C
(55-68)D
(39-54)E
(21-38)F
(1-20)G
G
Energetický štítek

Doporučené nemovitosti

Typy nemovitostí

Nejen že Vám pomůžeme najít a koupit nemovitost v zahraničí. Ještě Vám pomůžeme s jejím pronájmem na tomto webu.

Odebírat novinky

Copyright © 2022 Nemovitostivzahranici
Seznam pro porovnání
Přidejte prosím první výpis
Porovnat nyní