Prodej bytu 3+kk, 97 m2, Hurghada
50 258
Velikost nemovitosti:
97

Nabízím ke koupi byt 3+kk od spolehlivého egyptského developera v nově budovaném bytovém komplexu Al Hambra Waterfalls, který se staví ve výborné lokalitě na ulici El-Nasr (letištní magistrála) paralelně s populárním bulvárem El Mamsha. V těsném sousedství jsou další rezidenční projekty Al Hambra 1st Avenue a Princess od stejného developera a hypermarket Careffour. Vzdálenost k moři je přibližně 400 m, projekt je situován ve třetí linii na rozsáhlých pozemcích mezi oběma směrovými proudy magistrály El-Nasr.
Díky tomuto sousedství budou byty v tomto projektu ideální pro městské bydlení v Hurgádě na „dobré adrese“ s vynikající dostupností infrastruktury a služeb. Rozsáhlé nákupní možnosti, restaurace a zábavu najdete jen přes ulici.
Komplex Al Hambra Waterfall se buduje ve formě několika čtyřpatrových až pětipatrových domů (s výtahy) se zahradami a bazény. Developer plánuje mezi bytovými domy vybudovat příjemné zelené plochy s odpočinkovými zónami, hřišti pro děti a sportovišti (tenisový kurt, posilovna, dráha pro kolečkové brusle).
Majitelé bytů budou oprávněni používat zahrady a bazén a další vybavení komplexu. K tomuto projektu nenáleží právo užívání soukromé pláže.
Byty budou majitelům předávány do užívání za dva roky, tedy v první polovině roku 2025.

Inzerovaný byt je na 4. patře s výhledem na bazén a má dispozici typu 3+kk s balkonem. Započítaná plocha bytu je 97 m2 (včetně společných prostor). Byt bude předán s kompletně dokončenými keramickými podlahami, obloženou a osazenou funkční koupelnou, dveřmi, okny, elektrickými instalacemi a s přípravou na instalaci kuchyňské linky a klimatizace.

V bytových domech jsou ke koupi byty různých velikostí. Je zde mnoho menších bytů typu studio (garsonka 1+kk), byty s typu 2+kk a 3+kk. Všechny byty v přízemí mají terasu s malou soukromou zelenou plochou (zahrádkou). Všechny byty na vyšších podlažích mají balkon.
Byty se prodávají nezařízené (veškerý nábytek, kuchyň a klimatizaci si klient pořizuje sám podle svého vkusu - se zařízením rádi pomůžeme).

Cenu bytu lze splatit buď okamžitou platbou (cash), na kterou developer poskytuje 10% slevu ze základní ceny (cena v tomto inzerátu je právě tato cena po slevě). Základní cenu (bez 10% slevy) je možné splácet 3 roky bezúročně. V takovém případě při uzavření smlouvy zaplatíte 30 % ceny, při převzetí 20 % ceny a zbývajících 50 % se rozdělí do 36 měsíčních splátek.

Našim klientům nabízíme pomoc se zařízením a vybavením bytu. Před dokončením provedeme zaměření a vypracujeme prostorový návrh bytového zařízení. Klient si poté buď vybere nábytek z katalogu, nebo ho necháme vyrobit na míru podle obrázku nebo návrhu klienta. Zajistíme dodávku spotřebičů, výrobu a instalaci kuchyně na míru a dalšího zařízení.

Upozornění: V souladu s egyptským právem se velikost bytu uvádí včetně podílu na společných prostorách projektu. Skutečná podlahová plocha bytů je přibližně o 20 % menší – k dispozici je výkres bytu s rozměry.

Rates / Prices

Availability Calendar

Přehled

Prodejní cena: 50 258
Velikost nemovitosti: 97
Podlaží: 2
Vlastní ID: NP00439

Map

Facebook komentáře

Comments Facebook Plugin is visible only if you are logged in to Facebook and you have tracking enabled in browser
Recenze

Recenze nebyly nalezeny

Napiš recenzi

Nastavte svůj názor na majitele nabídky od 1 do 5
Nastavte svůj názor na místo v blízkosti seznamu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na vnitřní prostor výpisu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na stav od 1 do 5

Podobné nemovitosti

Al-Bahr al-Ahmar
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 36
Al-Bahr al-Ahmar
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 49
Al-Bahr al-Ahmar
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 36

Hypoteční kalkulačka

%
Zpráva
Převzetí vlastnictví / reklamace
PENB
Energetická náročnost
(92-100)A
(81-99)B
(69-80)C
(55-68)D
(39-54)E
(21-38)F
(1-20)G
G
Energetický štítek

Doporučené nemovitosti

Typy nemovitostí

Nejen že Vám pomůžeme najít a koupit nemovitost v zahraničí. Ještě Vám pomůžeme s jejím pronájmem na tomto webu.

Odebírat novinky

Copyright © 2022 Nemovitostivzahranici
Seznam pro porovnání
Přidejte prosím první výpis
Porovnat nyní