Prodej zs.typ_nemovitosti.11.8.2, 106.3 m2, La Cala de Mijas
495 000

Harmony je soukromý developerský projekt nabízející celkem 56 domů se 2 nebo 3 ložnicemi a 19 exkluzivními 3 ložnicemi a duplexem rozmístěným v 6 budovách, obklopených prostornými společnými zahradami a se společným bazénem.

Výrazným prvkem těchto světlých a vzdušných domů jsou velké terasy s působivým výhledem na údolí La Cala de Mijas, golfové hřiště a moře.

Každý dům má vlastní parkovací stání a komoru.

Harmony zaujímá jednu z nejatraktivnějších lokalit v rámci developmentu La Cala Resort. Jeho privilegovaná poloha znamená, že domy mají fantastický panoramatický výhled na celý komplex, zachycující na jediném snímku golfové hřiště, hory a moře.

Přírodní prostředí s velkolepou scenérií a pouhých 8 kilometrů od nejlepších pláží na pobřeží Costa del Sol. Mezinárodní letiště Malaga je vzdáleno pouhých 30 minut jízdy autem, takže si svůj domov můžete užít i při příležitostech, kdy zde můžete zůstat jen pár dní.

Domy v Harmony nabízejí styl interiérového designu založený na otevřených prostorech směřujících ven, s designovými kuchyněmi integrovanými do obývacího pokoje, což poskytuje pocit většího jasu a prostoru v interiéru, stejně jako maximální využití působivých výhledů. Domy jsou postaveny v souladu s novým technickým stavebním zákonem (CTE), což znamená, že jsou o krok napřed na trhu, protože jsou postaveny s nejvyšší úrovní energetické účinnosti a tepelné a akustické izolace.

Harmony kombinuje materiály a technologie nejvyšší kvality s vysokou úrovní energetické účinnosti a také optimální tepelnou a zvukovou izolací.

Domy mají velkoformátové porcelánové dlaždice, plně vybavené integrované kuchyně, koupelny s vysoce kvalitními armaturami, LED osvětlení, klimatizaci a solární systém ohřevu vody.

Majitelé nemovitostí na výstavbě Taylor Wimpey v Resortu mohou využívat nabídky a slevy dostupné s kartou Privilege Card .

Golfový resort La Cala

Ideální pro rodiny hledající rekreační dům nebo investory hledající výhodnou příležitost k sezónnímu pronájmu.

Předpokládané datum dokončení:

Fáze 1: červen 2022. Vše prodáno.
Fáze 2: září 2022. Vše prodáno.
Budova 6: červen 2023.
Stavební pokračování – 06/2022

La Cala Resort má tři 18jamková golfová hřiště, vodoléčebné centrum a lázně, 4* hotel, tenisové kurty, běžeckou dráhu, posilovnu s kvalifikovanými trenéry, profesionální fotbalové hřiště, golfovou akademii a tréninkové hřiště a 24hodinovou ostrahu ve fantastické přírodě. okolí.
Jen pár minut jízdy autem si můžete vychutnat kouzlo Mijas a úzkých uliček starého města, vyrazit na nákupy do Marbelly nebo Fuengiroly , ochutnat noční život v La Cala de Mijas nebo Puerto Banús .
Bezpochyby nový rezidenční projekt se všemi výhodami soukromí a vysoké kvality, vyhledávaným okolím, strategicky umístěný v La Cala Golf Resort, za skutečně neopakovatelnou cenu.
Zahrnuje: Podzemní parkoviště, Sklad, Společný bazén, Výtah, Společná zahrada, Solárium, Klimatizace, Solární termální panely, LED reflektory, Dvojitá okna

Rates / Prices

Availability Calendar

Přehled

Prodejní cena: 495 000
Vlastní ID: NP00453

Map

Facebook komentáře

Comments Facebook Plugin is visible only if you are logged in to Facebook and you have tracking enabled in browser
Recenze

Recenze nebyly nalezeny

Napiš recenzi

Nastavte svůj názor na majitele nabídky od 1 do 5
Nastavte svůj názor na místo v blízkosti seznamu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na vnitřní prostor výpisu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na stav od 1 do 5

Podobné nemovitosti

Valencian Community
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 83m²
Valencie
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 71m²
Valencie
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 58m²

Hypoteční kalkulačka

%
Zpráva
Převzetí vlastnictví / reklamace
PENB
Energetická náročnost
(92-100)A
(81-99)B
(69-80)C
(55-68)D
(39-54)E
(21-38)F
(1-20)G
G
Energetický štítek

Doporučené nemovitosti

Typy nemovitostí

Copyright © 2022 Nemovitostivzahranici
Seznam pro porovnání
Přidejte prosím první výpis
Porovnat nyní
Živý chat