Prodej zs.typ_nemovitosti.11.8.2, 110 m2, Istán
570 000

Nové letovisko se skládá ze 7 malých rezidenčních jader s apartmány a dvojdomky uhnízděnými na úbočí hory.

Nová zástavba je propojena širokými silnicemi s chodníky, upravenými zahradami, parkovištěm pro návštěvníky a venkovskými stezkami mezi lesními plochami, takže si můžete odpočinout v souladu s přírodou. Jedinečný pobytový zážitek na pobřeží Costa del Sol.

K ALMAZARA BOUTIQUE RESIDENCES se dostanete přes exkluzivní rozvoj Marbellí de Nueva Andalucía až do vesnice Istán, s přístupem za pouhých 10 minut autem do mezinárodních škol, tenisové akademie Manolo Santana, nejlepších golfových hřišť, nákupních a rekreačních center spolu s neuvěřitelné pláže Zlaté míle.

ALMAZARA HILLS je první projekt v prodeji, který zahrnuje 32 exkluzivních bytů s nejlepšími panoramatickými výhledy v nejvyšší části zástavby.

Všechny domy mají neomezený výhled s jihovýchodním směrem k zálivu Marbella a Gibraltaru.

Projekt zahrnuje 4 bloky po 3 podlažích s domy v současném „open plan“ stylu, ale s rustikálním vzhledem, který zapadá do přírodního prostředí. Apartmány se 2 a 3 ložnicemi a penthouse se soláriem, s velkými terasami, společným bazénem a zahradami s autochtonními rostlinami.

Domy jsou dodávány plně vybavené, s povrchovou úpravou prémiové značky, připravené k nastěhování. Mají také podzemní parkovací stání a sklad.

Stavba probíhá a domy by měly být hotové v říjnu 2023.

OBEC ISTÁN
Tato obec v provincii Málaga leží na půli cesty mezi pobřežím Costa del Sol a Sierra de las Nieves a částečně se nachází ve stejnojmenné přírodní rezervaci, prohlášené za biosférickou rezervaci. Río Verde prochází jeho územím a prochází výjimečnou scenérií, než se dostane k přehradě Concepción.

Uprostřed tohoto ráje jsou dva různé typy obytných oblastí. Na jedné straně vysoko na hoře vesnička Istán s fontánami, vyhlídkami a malebnými zákoutími. Istán je známý jako „pramen pobřeží Costa del Sol“, „Zelená míle“ a „Zelené plíce pobřeží“. Na druhé straně oblast s mezinárodní urbanizací, blíže k Marbelle, asi 8 kilometrů od vesnice Istán a 6 kilometrů od Nueva Andalucía, kde najdete Almazara, Cerros del Lago, Balcones del Lago, Zahara de Istán a Sierra Blanca Country klub.
VOLNÝ ČAS V MARBELLE
Mezi mnohé atrakce Marbelly patří její celoročně příjemné klima, pláže, golfová hřiště, gastronomie, nakupování, životní styl a mnoho rozmanitých nabízených aktivit.
Jen pár kilometrů od ALMAZARA HILLS se nachází pláže Marbella a slavné Puerto Banús , které doplňují možnosti trávení volného času s mnoha druhy vodních sportů.
Zahrnuje: Podzemní parkoviště, Sklad, Společný bazén, Výtah, Společná zahrada, Solárium, Technická místnost, Klimatizace, Topení, Aerothermy, LED reflektory, Dvojitá okna, Předinstalace pro elektrické vozidlo, Úspora vody a elektřiny ve společných prostorách
Ostatní: Výhled na moře, Terasa

Rates / Prices

Availability Calendar

Přehled

Prodejní cena: 570 000
Vlastní ID: NP00454

Map

Facebook komentáře

Comments Facebook Plugin is visible only if you are logged in to Facebook and you have tracking enabled in browser
Recenze

Recenze nebyly nalezeny

Napiš recenzi

Nastavte svůj názor na majitele nabídky od 1 do 5
Nastavte svůj názor na místo v blízkosti seznamu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na vnitřní prostor výpisu od 1 do 5
Nastavte svůj názor na stav od 1 do 5

Podobné nemovitosti

Valencian Community
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 83m²
Valencie
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 71m²
Valencie
Prodej
centrum obce
Velikost nemovitosti: 58m²

Hypoteční kalkulačka

%
Zpráva
Převzetí vlastnictví / reklamace
PENB
Energetická náročnost
(92-100)A
(81-99)B
(69-80)C
(55-68)D
(39-54)E
(21-38)F
(1-20)G
G
Energetický štítek

Doporučené nemovitosti

Typy nemovitostí

Copyright © 2022 Nemovitostivzahranici
Seznam pro porovnání
Přidejte prosím první výpis
Porovnat nyní
Živý chat