Přehled

Naše pravidla pro vrácení peněz a vrácení zboží trvají 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, nemůžeme vám nabídnout vrácení peněz v plné výši nebo výměnu.

Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Některé typy zboží jsou z vrácení vyňaty. Nelze vrátit zboží podléhající rychlé zkáze, jako jsou potraviny, květiny, noviny nebo časopisy. Nepřijímáme také výrobky, které jsou intimním nebo hygienickým zbožím, nebezpečné materiály nebo hořlavé kapaliny či plyny.

Další zboží, které nelze vrátit:

Dárkové karty

Softwarové produkty ke stažení

Některé položky zdravotní a osobní péče

K dokončení vrácení zboží potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu.

Svůj nákup prosím neposílejte zpět výrobci.

V některých situacích jsou poskytovány pouze částečné náhrady:

Kniha se zjevnými známkami používání

CD, DVD, VHS kazeta, software, videohra, kazeta nebo vinylová deska, která byla otevřena.

Jakékoli zboží, které není v původním stavu, je poškozené nebo mu chybí součástky z důvodů, které nebyly způsobeny naší chybou.

Jakékoli zboží, které je vráceno po více než 30 dnech od doručení.

Vrácení peněz

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz.

V případě schválení bude vrácení peněz zpracováno a na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby bude do určitého počtu dnů automaticky připsán kredit.

Opožděné nebo chybějící náhrady

Pokud jste dosud neobdrželi refundaci, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.

Poté se obraťte na společnost vydávající kreditní karty, může nějakou dobu trvat, než bude náhrada oficiálně zaúčtována.

Dále kontaktujte svou banku. Často trvá nějakou dobu, než je vrácená částka zaúčtována.

Pokud jste toto všechno udělali a stále jste ještě neobdrželi vrácené peníze, kontaktujte nás na {emailová adresa}.

Výprodejové položky

Vracet peníze lze pouze za položky za běžnou cenu. Výprodejové položky nelze refundovat.

Výměna zboží

Zboží vyměňujeme pouze v případě, že je vadné nebo poškozené. Pokud je potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu {emailová adresa} a položku zašlete na adresu: Výměnu zboží zašlete na adresu: {fyzická adresa}.

Dárky

Pokud bylo zboží při nákupu označeno jako dárek a odesláno přímo vám, obdržíte na vrácené zboží kredit v hodnotě dárku. Po obdržení vrácené položky vám bude dárkový certifikát zaslán poštou.

Pokud položka nebyla při nákupu označena jako dárek nebo si dárce nechal objednávku zaslat sám, aby vám ji později předal, zašleme dárci peníze zpět a on se o vašem vrácení dozví.

Vrácení zásilky

Chcete-li vrátit výrobek, měli byste jej zaslat na adresu: Vrácený produkt: {fyzická adresa}.

Za úhradu poštovného za vrácení výrobku si budete zodpovídat sami. Náklady na dopravu se nevracejí. Pokud vám budou vráceny peníze, budou náklady na zpětné zaslání odečteny od vrácených peněz.

V závislosti na místě, kde žijete, se může lišit doba, za kterou k vám vyměněný výrobek dorazí.

Pokud vracíte dražší zboží, můžete zvážit využití sledovatelné přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že vrácené zboží obdržíme.

Potřebujete pomoc?

V případě dotazů týkajících se vrácení peněz a vrácení zboží nás kontaktujte na adrese {email}.